برنامه یاد بعضی نفرات
 
شنبه 29 فروردین 1394 - 14:18

ابتدا تشکر میکنم از وقت و انرژی فراوانی که روی این نظرسنجی مهم و جذاب میذارید.
اما یه انتقادی که بنده از شما دارم اینه که توضیحاتتون در مورد رأی‌گیری پایانی خیلی خیلی کلی و سربسته‌ست و جزییات نظرسنجی اصلا مشخص نشده و متاسفانه این قضیه باعث ایجاد ابهاماتی میشه! شما توی توضیحاتتون در مورد نظرسنجی گفتید که با کمک تحریریه‌تون و مشورت با کارشناسا و نظرات کاربرا قراره به 100 قطعه نهایی برسید یا شاید هم رسیده باشید تا حالا؛ و میخواید ترتیب این 100 تا رو با " رأی‌گیری عمومی از مردم و کارشناسان" مشخص کنید.
با توجه به توضیحات سربسته‌تون چنتا سوال پیش میاد:
1- اولین و مهم ترین سوال اینه که آیا نظرات بخش مردمی و کارشناسی باهم ادغام میشن یا مثل (نظرسنجی برترین های هرسال) توی دو بخش جداگانه اعلام میشن؟ اگه ادغام میشن نحوه ی ادغام شدنشون چطوریه؟
پ.ن: توی ادغام نتایج، امتیاز و ارزش رأی مردم و کارشناس‌ها برابر خواهد بود یا با هم تفاوت خواهند داشت؟
2- آیا این رأی‌گیری عمومی توی همین سایت انجام میشه یا توی شبکه های اجتماعی هم انجام میشه؟
پ.ن: چون اگه قرار باشه فقط توی همین سایت انجام شه با توجه به اینکه اکثر قریب به اتفاق کاربرای محترم این سایت از یه گروه سنی خاص و مذاق سلیقه ای خاص هستن (برخلاف عموم مردم جامعه که خیلی هاشون با اینکه علاقه مند به موسیقی هستن ولی دسترسی به اینترنت ندارن یا اینکه جزو کاربرای موزیک ما نیستن) به نظر من جنبه ی عمومی بودن رأی‌گیری تا حدود زیادی زیر سوال میره! چون رأی‌گیری‌یی که از یه گروه خاص انجام شه به طبع نتیجش هم تا حدود خیلی زیادی قابل پیش بینی خواهد بود!
3- از چه کسانی بعنوان کارشناس نظرخواهی میشه؟
4- فرآیند این " رأی‌گیری عمومی از مردم و کارشناسان" دقیقا چطوری انجام میشه؟
==========
چون این نظرسنجی خیلی مهمه مدت زمان زیادی روی توضیحاتتون فکر کردم و این سوالات به ذهنم رسیدن؛ پیشاپیش از توجهتون و همکاریتون برای رفع این ابهامات سپاسگزارم.

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.افزودن یک دیدگاه جدید | موسیقی ما