برنامه یاد بعضی نفرات
 
سالار عقيلي در سوگ شهناز
یادداشت سالار عقیلی در سوگ استاد شهناز
نبودنت دردی است که درمان نمی‌شود
موسیقی ما- سخت است، سخت! سخت است باور اینکه استادی بزرگ از میانمان رفت تا به باقی بپیوندد اما گریزی نیست جز باور و تسلیت به هنرمندان و مردمی که به این رفتن‌ها عادت کرده‌اند.

استاد جلیل شهناز‌، مردی که دستانش بوی عشق می‌داد و از سرپنجه‌هایش موسیقی می‌چکید، به دیاری شتافت که از دیدن و شنیدن آن عاجز وعاجزیم. این بار نیز اگر چه سخت، اما باور می‌کنیم نبودن اسطوره‌ای که ماه‌ها پیش رو به خاموشی می‌رفت و هرگز نخواستیم جنگیدنش با مرگ را ببینیم، چون به زندگی امیدمان داده بود.

استاد شهناز تکیده شد در میان دیواری که مرگ بین او و زندگی کشیده بود اما سخنی بر زبان نیاورد و تحمل کرد، شاید روح بزرگش یارای جسمی فرتوت و فرسوده را نداشت که تمامی ساز‌ها، ناز‌ها، نوا‌ها و رازهای زندگی را گذاشت و برای همیشه عطای دنیای فانی را به لقایش بخشید.

تسلیت‌ام به عنوان خواننده‌ای که در محضر ایشان بسیار آموخت، شاید بتواند تسلی خاطری باشد برای آنهایی که از رفتن بازماندند. این تسلیت را پذیرا باشید. برای خانواده این بزرگمرد نیز از خداوند متعال صبر می‌طلبم.


شاگرد کوچک استادی بزرگ
سالار عقیلی
۲۷ خرداد ۹۲
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 خرداد 1392 - 14:46

دیدگاه‌ها

دوشنبه 27 خرداد 1392 - 17:26

خدا رحمت کنه استاد شهناز رو روحش شاد

سه شنبه 28 خرداد 1392 - 11:29

تسليت ميگم روحش شاد يادش گرامي انشالله بقاي همه ي اساتيد و اهالي موسيقي زنده باشيد و برقرار

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود نبودنت دردی است که درمان نمی‌شود | موسیقی ما