برنامه یاد بعضی نفرات
 
«بهنام صفوی» و «سام درخشانی» در گفت و گو با «موسیقی ما» از حضورشان در «جشن رمضان» گفتند؛
شب اشک و لبخند در «جشن رمضان»
موسیقی ما - برنامه پرمخاطب و موفق «جشن رمضان»، چهارشنبه شب با حضور «بهنام صفوی» و «سام درخشانی» برگزار شد. این برنامه که آیتم «قلب آرزوها»ی آن و برآورده کردن آرزوهای کودکان نیازمند، بسیار اثرگذار و پرمخاطب است در حالی روی آنتن رفت که «سام درخشانی» در شب تولدش در آن حاضر شده بود و ورود بهنام صفوی با کیک تولد، او را غافلگیر کرد. این دو هنرمند در گفت و گو با «موسیقی ما» از حسشان نسبت به آنچه در این برنامه اتفاق افتاد گفتند.

 
*****

بهنام صفوی: این‌ها واقعیتی دردناک است، نه یک شوی تلویزیونی

بهنام صفوی پس از این برنامه در گفت و گو با خبرنگار «موسیقی ما» در خصوص حضورش در «جشن رمضان» اظهار داشت: «من جزو کسانی بودم که از چند ماه پیش، توسط یکی از تهیه کنندگان از طرح این برنامه باخبر شدم و از همان موقع دعوتشان برای حضور در برنامه را با کمال میل پذیرفتم؛ چرا که فضای کارهای اینچنینی، زیاد برای ما مهیا نمی‌شود. از نظر من یک فضای رسانه ای بسیار خوب است که می‌تواند برای مخاطب تلنگری باشد. خیلی دوست داشتم که این کار ساخته شود. خوشحالم که این فرصت برایم پیش آمد تا در برنامه حضور پیدا کنم.».

وی با تأکید بر واقعی بودن همه ی آنچه در برنامه «جشن رمضان» مشاهده می‌شود، گفت: «می‌خواهم به نکته ی مهمی اشاره کنم تا عزیزانی که می‌خواهند این مطلب را بخوانند آن را بدانند و آن این است که آنچه در این برنامه اتفاق می‌افتد، تنها شعار و یا یک شوی تلویزیونی نیست. حس انسان دوستی در همه وجود دارد و این برنامه باعث بیدار شدن آن می‌شود. من با چشمان خودم دیدم که خانمی آمد، گوشواره‌اش را از گوشش در آورد و به مجری برنامه داد. هیچ کدام از اینها نمایش و یا از قبل تعیین شده نیست. حس و حال خاص این برنامه به من هم منتقل شد و باید بگویم که امروز نسبت به دیروز متفاوت تر هستم؛ حال بهتری دارم و احساس سبکی می‌کنم».

خواننده و آهنگساز آلبوم «فوق العاده» با اشاره به وظایف انسانی هر یک از افراد جامعه، بیان کرد: «در نزدیکی ما، افراد نیازمندی هستند که حال در سطوح مختلف، به محبت‌های اینچنینی نیاز دارند و این یک واقعیت دردناک است. فکرش را بکنید که کودکانی هستند که در حسرت تجربه ی خوردن بستنی یا پیتزا هستند؛ چیزی که شاید باورش برای خیلی‌ها سخت باشد. بنابراین لازم نیست قدم خیری که برمی‌داریم، کار بزرگ و یا عجیبی باشد. اگر هر کدام از ما به قدر وسعمان کمک کنیم، خیلی‌ها به آرزوهایشان می‌رسند و یا نیازشان برطرف می‌شود».

صفوی افزود: «وقتی توانستم آرزوی یک پسربچه ی دوست داشتنی را برآورده کنم، واقعاً حال خوبی پیدا کردم. لحظه ای که بسته ی حاوی تبلت را باز می‌کرد، اشتیاقی که پس از باز شدن آن داشت و برق چشمانش، باعث شد یکی از زیباترین لحظات زندگی من رقم بخورد؛ تجربه ی شیرینی که به راحتی قابل وصف نیست».

وی در خصوص برداشت‌های متفاوت از حضور چهره های سرشناس در این برنامه تصریح کرد: «شاید زمانی در این فکر بودم که مبادا این‌ها ریاکاری باشد. اما وقتی با چشمان خودم اوضاع زندگی یک خانواده ی نیازمند را دیدم، فهمیدم اصلاً جایی برای ریاکاری وجود ندارد. آنها از بسیاری از حداقل‌های یک زندگی عادی محرومند؛ در حالی که بعضی از ما غرق در دنیای مادی خود هستیم و از دیگران غافلیم».

بهنام صفوی که هفتم شهریورماه در نمایشگاه بین المللی تهران کنسرت برگزار خواهد کرد، گفت: «در نظر دارم برای کنسرت پیشِ رو، از «آرش کوچولو» و چند نفر دیگر از این کودکان دعوت کنم تا با هزینه خودم در این برنامه حضور پیدا کنند تا شاید بتوانم اینگونه دلشان را شاد کنم».
 
*****

سام درخشانی: ای کاش در تمام سال به فکر این کودکان باشیم

سام درخشانی دیگر میهمان این برنامه بود و برآورده کردن آرزوی کودک یتیمی که خواسته‌اش، داشتن یخچال در خانه‌شان بود را بر عهده گرفت. درخشانی که در شب تولدش به برنامه «جشن رمضان» رفته بود، گفت: «اتفاق جالب و نادری که در برنامه چهارشنبه شب افتاد، جشن تولدی بود که دوستان برای من گرفتند و با لطفشان خوشحالم کردند. آن شب برای من به شب اشک و لبخند تبدیل شد».

وی در خصوص این برنامه اظهار داشت: «فکر می‌کنم مدتها بود چنین برنامه ی پرمخاطبی که محتوای اینچنینی داشته باشد وجود نداشت. از چند هفته پیش که صحبتی مبنی بر حضورم در این برنامه شد، آن را رصد کردم و وقتی متوجه محتوای برنامه شدم، از آن بسیار خوشم آمد و دعوت دوستان را پذیرفتم».
 
درخشانی درباره کسانی که حرکات اینچنینی را ریا می‌دانند گفت: «معتقدم این افراد عده ی بسیار کمی هستند که نباید توجه چندانی به حرفهایشان کرد. آنچه اهمیت دارد، اصل قضیه است. این یک حرکت سمبلیک است برای اینکه تلنگری زده شود تا به خودمان بیاییم و بدانیم در کنار ما، کسانی هستند که با فقر دست و پنجه نرم می‌کنند و لازم است که نه تنها در ماه رمضان، بلکه در تمام طول سال به آنها توجه کنیم».

این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: «یکی از دوستانم که اوضاع مناسبی هم دارد، گفت که قسمتی از این برنامه که مربوط به «شیرین با غیرت» بوده را ضبط کرده و هر روز آن را تماشا می‌کند تا فراز و فرودهای زندگی را فراموش نکند. خوب است که همه ما از آنچه پیرامونمان وجود دارد باخبر باشیم و در مسایل مادی غرق نشویم. ای کاش تنها در هنگام نیاز به یاد خدا نیفتیم و با خود عهد کنیم روزی چند بار او را یاد کنیم».

*****

در «جشن رمضان» تا کنون علاوه بر رضا یزدانی، چهره‌هایی چون جمشید مشایخی، احمدرضا عابدزاده، امیر قلعه‌نویی، مجید مظفری، فرهاد آییش، بهنوش بختیاری، حمید سوریان، عادل غلامی و... حضور پیدا کرده‌اند. این برنامه به تهیه‌کنندگی «سید کاظم احمدزاده» و با اجرای وی و «هومن حاجی‌عبداللهی» و با کارگردانی هنری «مجید پیرایش»، هر شب ساعت 21:45 به صورت زنده روی آنتن شبکه تهران می‌رود.
 
در ادامه عکس‌های «سعید عبداللهی» و «مسعود ذاکری» از این برنامه و حاشیه‌هایش همراه با کلیپ آیتم «قلب آرزوها» را به صورت اختصاصی از «موسیقی ما» ببینید و دانلود کنید.
جشن رمضان
دانلود
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 4 مرداد 1393 - 02:41

دیدگاه‌ها

جمعه 3 مرداد 1393 - 16:00

ای جااااااااااااااااااااااانم ینی من فکر نمی کنم کسی مثل آقا بهنام و سام مخصوصا آقا بهنام این قدر قلبشون مهربون باشه یدوووونه اید ....همییییییییییییییییییییییییشه ...
خیلی دوستون دارم امیدوارم همیشه زنده باشید ...
*عاشق بهنام صفوی*

جمعه 3 مرداد 1393 - 18:02

متاسفم که تمام تلاشتون رو در بزرگ کردن و حمایت از برخی چهره ها و نادیده گرفتن و سانسور برخی دیگه میکنید!
یکی از تاثیرگذارترین برنامه های چند وقت اخیر؛حضور فریدون در این برنامه و داستان مهسا کوچولو بود که تحسین همگان رو بر انگیخت و شما اینجا حتی نامی از ایشون در گزارشتون نیاوردید.همچنین در آستانه ی انتشار آلبوم جدیدشون هم که...
کمی منصف بودن بد نیست!

جمعه 3 مرداد 1393 - 18:14

با آرزوى سلامتى و موفقيت روز افزون براى جناب صفوى،ما به وجود اين انسان شريف و بزرگوار و خوش قلب افتخار ميكنيم و همچنين تشكر ويژه از آقاى عبداللهى و آقاى ذاكرى و سايت موسيقى ما بابت تهيه اين عكس ها و كليپ.

.................................... بهنـــــــــــــــــــــــــام صفـــــــــــــــــــــوى ..............................

جمعه 3 مرداد 1393 - 18:57

حرکت زیبا و فوق العاده ای هست ولی کاش می شد که فیلم برداری یا عکاسی نمی کردن از این خانواده ها:بحث ریا بودن کار هنرمندان نیست که کارشون واقعا ارزشمنده مشکل شاید اینجا باشه که بالاخره اون خانواده ها هم غرور دارن،اعتبار دارن..شاید اینجوری یه کوچلو خجالت زده شدن که همین یه کوچولو هم یعنی یه دنیا....

جمعه 3 مرداد 1393 - 19:15

برا بچه تبلت خریدن.از مال من قشنگ تره دستشون درد نکنه

شنبه 4 مرداد 1393 - 00:06

کاش همیشه بیادمان باشد که غیر ازکسانی که به کنسزتها می آیند هستند کسانی که انقدر عاشقند که دعایشان شفای مریضان است نه برای خودشان.
تکلمه:رفقا این بنده خدا تبلت نهواسته بود لب تاب خواسته بود. ولی دمتون گرم.با این که پرسیپولیسم و کلا با نشان دادن عدد 4 و 6 مخالفم ولی دم هم سام و هم بهنام گرم

شنبه 4 مرداد 1393 - 04:06

شرمنده ولی توی نامه بچه نوشته من لب تاپ می خوام نه تبلت
می دونم لب تاپ گرون تره ولی خب این بچه که به آرزوش نرسید
در ضمن می دونم این ها کار خیلی بزرگی کردن و اگه خبری از این کارشون پخش نمی شد کار قشنگ تری بود
این همه عکس و فیلم واسه چیه؟

شنبه 4 مرداد 1393 - 07:50

بسيار كار خداپسندانه اي هست، خدا خيرشون بده،
برنامه آقاي فريدون آسرايي هم خيلي جالب بود، اي كاش اون برنامه رو هم پوشش مي داديد...

شنبه 4 مرداد 1393 - 09:17

آبرو حیثیت بچه رو بردین این بچه بزرگ شه چجوری تو اجتماع سرشو بالا بگیره.. من این ویدئو رو دیدم
می خوام بگم یدونه یخچال و یه تبلت و خریدین که بگین چقدر آدم خوبی هستین و چهره خوبی جلوی مردم درست کنید مطمئنا این کار جز برای محبوبیت و شهرت نبوده و نیست
حالا خودتونو نشون دادین بچه رو چرا آخه نشون میدیییییییییییییییییییییید اون بچه 10 ساله دیگه میفهمه ولی شما می دونستید ..

شنبه 4 مرداد 1393 - 10:40

بهناااااااااااااااااااااااااااام منم از اون تبلتا موخوام.
از شوخی بگذریم واقعا بهنام یه کار بسیار خوبی کرده دستش درد نکنه خب معلومه بهنام
توووووووووووووووووووووو فوق العاده اییییییییییییییی
+ولی تبلتش قشنگه ها بهنام به منم بیگیر

شنبه 4 مرداد 1393 - 15:03

میشه کلیپ سرود بچه هارو که در پایان برنامه اجرای خیلی قشنگی هم داشتن رو برای دانلود بذارین؟؟؟؟؟؟
خیلیییییییییییییییییی ممنون میشششششششششششششششم.

شنبه 4 مرداد 1393 - 15:38

ممنون از این پست فوق العاده
اقااااااااسااااااااااااام درخشانی واقعا مهربون هستند

شنبه 4 مرداد 1393 - 15:41

ممنون از این پست فوق العاده
اقاااااااااساااااااااام واقعا مهربون هستند

شنبه 4 مرداد 1393 - 20:51

من به اقای درخشانی عزیز دوست داشتنی افتخار میکنم
ایشون قلب مهربون و بزرگی دارند
فقط سام درخشانی و دیگر هیچ

یکشنبه 5 مرداد 1393 - 16:29

قبلا هم گفتم باز هم میگم خیلی دلم میخواد آقا فرزین را توی این برنامه زیبا ببینم هر شب که برنامه جشن رمضان را میبینم با خودم میگم دیگه فردا شب آقای فرزین است ما هنرمند زیاد داریم ولی فقط چند نفر به این برنامه میان . به نظر من آقای فرزین باید یکی از آن ها باشند چون انسان بزرگی هستند . رضا یزدانی فریدون آسرایی مازیار فلاحی بهنام صفوی آمدند حالا نوبت شماست آقای شومن منتظرتان هستیم !

یکشنبه 5 مرداد 1393 - 18:12

vaaaaaaaaaaaaaay age ali ashbai biyad mitereke barnamashun ba in etefaghati ke oftade akhiran vase ali ashabi
rasti albume ostad ashabi key miyad musicema?

دوشنبه 6 مرداد 1393 - 16:11

چه قدر جای اقای فرزین خالی بود تواین برنامه....چه قدردلم میخواست ببینمشون توجشن رمضان...خیلی چشم به رات بودیم فرزاد خان....البته همه هوادارات از کنسرتای خیریه ت باخبرن...اقای درخشانی و صفوی مچکریم...
shiva rabbani...farzadi

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود شب اشک و لبخند در «جشن رمضان» | موسیقی ما