برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
در پنجمین هفته از شب‌شنبه‌ها
پیل دم نوای صلح را طنین‌انداز کرد
موسیقی ما - برنامه شب‌شنبه‌ها در پنجمین هفته از دوره چهارم خود، میزبان پرفورمنس گروه «پیل دم» بود که با استقبال مخاطبان مواجه شد.

به گزارش «موسیقی ما»، این مجموعه برنامه با رويكرد تجربه‌های متفاوت و گفتگوهای تازه در باب ديدن و شنيدن برگزار شده و هر هفته میزبان گروه‌های متفاوت در سبک‌های مختلف می‌شود. گروه موسیقی پیل دم با نوآوری در سبک اجرای موسیقی سماع و بهره‌گیری از ساز دیجیریدو به عنوان سازی که فرکانس صوتی آن بخشی از طبیعت را برای شنوندگان تداعی می‌کند و تلفیق آن و سازهای دیگر با آیین‌های باستانی، پرفورمنس موسیقی برای صلح را در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه برد.

در این اجرا حرکات سماع به عنوان آیین سنتی ایران و اجرای نمادین نبرد برزیلی به عنوان آیین سنتی برزیل که خواستگاه ساز دیجیریدو است؛ موسیقی اجرایی را همراهی می کرد.

ژوبین عسکریه (دیجیریدو و ادوات پرکاشن)، شادرخ گلچین معانی (دیجیریدو و آوا)، میثم امینی (پرکاشن، اره)، ریما حسن زاده (بیس گیتار)، علیرضا چرمچی (گیتار)، پوربه ترک زاده (هنگ درام و آوا)، سحر میر هاشمی (قانون) و سیاوش الهی نیا (رباب و دف) نوازندگان گروه پیل دم و رضا بوروغنی (سماع) و مهدی رحیمی (سرپرست حرکات فرم) نیز به همکاری گروه کاپوئرای دوما، (اجرای حرکات فرم متناسب با موسیقی) را تشکیل می دادند.

در اين برنامه ها رضا دادويي (طراح و مدیر پروژه)، سیامک قطاعی (مسئول امور اجرايي)، امیر خرازی (مسئول هماهنگي و برنامه ریز)، مونا حمزه (گرافیست) حضور دارند.
منبع: 
سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 مرداد 1396 - 08:45

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود پیل دم نوای صلح را طنین‌انداز کرد | موسیقی ما