برنامه یاد بعضی نفرات
 
با حضور مدیر کل دفتر موسیقی
نشست برنامه‌ریزی همایش­ مدیران آموزشگاه‌های آزاد هنری برگزار شد
موسیقی ما - نشست برگزاری همایش مدیران آموزشگاههای آزاد هنری، یکشنبه 12 خرداد 1398 در محل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه «محمد اله‌یاری» مدیر کل دفتر موسیقی و «مرتضی نیک‌­نژاد» سرپرست دفتر آموزش و توسعه فعالیتهای فرهنگی و هنری و چند نفر از مدیران آموزشگاهها حضور داشتند.
 
این نشست در جهت تقویت نظام ارتباطی مدیران و اهالی فرهنگ و هنر و با هدف بررسی و امکان‌سنجی ایجاد صنوف تخصصی این حوزه و با هدف تعامل با دست­‌اندرکاران و مدیران آموزشگاه‌­های آزاد هنری و فراهم آوردن فرصت گفت‌و‌گوی آن‌ها با مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
 
این طرح که در تیرماه سال جاری به اجرا در خواهد آمد، اهدافی نظیر تبیین چارچوب قانون آموزش‌­های آزاد هنری، شیوه‌­نامه­‌های جدید فرایند الکترونیکی صدور و تمدید مجوز آموزشگا­ه­‌های آزاد هنری، برنامه­‌های شفاف­‌سازی فعالیت و ایجاد هماهنگی مسئولان با مدیران آموزشگاه‌­ها برای دست‌یابی به راه­‌کارهای اجرایی جهت تشکیل انجمن صنفی آموزشگاه‌­های آزاد هنری را دنبال می‌کند.
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 خرداد 1398 - 19:52

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود نشست برنامه‌ریزی همایش­ مدیران آموزشگاه‌های آزاد هنری برگزار شد | موسیقی ما