برنامه یاد بعضی نفرات
 
با اجرای سه تک‌نوازی و گروه‌نوازی
جشنواره موسیقی ایلام به روز پنجم رسید
موسیقی ما- اجرای سه تکنوازی و گروه‌نوازی از شهرستان دهلران، برنامه‌های در پنجمین روز از ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام سه گروه به روی صحنه رفتند و به اجرای برنامه پرداختند.
 
اجرای سه تکنوازی و گروهی از شهرستان دهلران، برنامه‌های پنجمین روز از ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام بود.
 
این جشنواره که در بستر فضای مجازی و با انتشار آثار ضبط شده در حال برگزاری است، در روز پنجم، تکنوازی سه تار توسط علی بلوچی، تکنوازی کمانچه توسط مسعود یعقوبی و تکنوازی نی توسط مجتبی اکبری را به مخاطبان تقدیم کرد.
 
همچنین اجرای گروه موسیقی نغمه از شهرستان دهلران از دیگر بخش‌های اجرا شده در این روز بود.
 
گروه نغمه با اجرای پیش درآمدی ساخته محمدرضا اسماعیلی و سپس آواز شور و ابوعطا و چهارمضراب ابوعطا، ساخته محمدرضا اسماعیلی، تصنیف ذره ذغالم با آهنگ و تنظیم از محمدرضا اسماعیلی و شعری از کیومرث مرادی را اجرا کردند و در پایان نیز ضربی، ساخته محمدرضا اسماعیلی پایان‌بخش اجرای آن‌ها بود.
 
محمدرضا اسماعیلی (نوازنده سنتور)، رسول دیناروند (تنبک و آواز)، احمد فتحی مقدم (نی) و مهدی غلامی (تارباس) اعضای گروه را تشکیل داده بودند.
 
ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام به دبیری جواد یعقوبی و داوری اردشیر کامکار، ارژنگ سیفی‌زاده و فرشاد رستمی؛ چهاردهم مردادماه به کار خود پایان می‌دهد.
تاریخ انتشار : شنبه 9 مرداد 1400 - 14:20

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود جشنواره موسیقی ایلام به روز پنجم رسید | موسیقی ما