برنامه یاد بعضی نفرات
 
در قالب یک میلیون و صد هزار تومان
سومین مرحله بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه واریز شد
موسیقی ما-  مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از واریز سومین مرحله بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه خبر داد و بر این اساس مبلغ یک میلیون و  ۱۰۰ هزار تومان به حساب متصل به هنرکارت بیش از ۷۰ هزار نفر عضو تایید شده صندوق اعتباری هنر واریز  شد.

«سید مجید پوراحمدی»‌ (مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) ادامه داد: «با توجه به مهلت یک ماهه‌ی صندوق اعتباری هنر برای متقاضیان جدید و اعضایی که دارای نقص مدارک بودند سومین مرحله اعطای بسته حمایتی با تأخیر چند روزه نسبت به برنامه اعلامی قبلی پرداخت شد. هم‌چنین بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از هنرمندانی که تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام یا تکمیل مستندات در سایت صندوق هنرکارت اقدام کرده و تأیید شده اند، هدیه شب عید نیز به همراه هدیه میلاد امام حسن مجتبی (ع) به حساب هنرکارت آنها واریز خواهد شد.»
 
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اقدام قابل تقدیر دولت مردمی در حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر گفت: «با استمرار بحران شیوع ویروس کرونا در سال ۱۴۰۰ و تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری در سراسر کشور با پیگیری مستمر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بدو تشکیل دولت سیزدهم، ارائه و پرداخت بسته های حمایتی به اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه سراسر کشور در دستور کار قرار گرفت. بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در دو بخش بلاعوض و تسهیلات تعریف شد که در بخش بلاعوض طی ۳ مرحله به مناسبت شب یلدا، شب عید و به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) مجموعاً مبلغ سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به حساب اعضای صندوق واریز شد.
 
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش دوم بسته حمایتی به تسهیلات بدون بهره در طرح‌های مختلف «یادمان»، «شمیم» و «جوانه» عنوان کرد و گفت: در طرح شمیم و جوانه پرداخت ۳۰ میلیون وام(بدون بهره با کارمزد ۲ درصد)  همراه با ۵ میلیون بلاعوض به اعضایی که از مهر ۱۴۰۰ تا پایان اسفند ۱۴۰۱ ازدواج نمایند یا صاحب فرزند شوند اعطا می‌شود.
تاریخ انتشار : یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 - 14:31

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود سومین مرحله بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه واریز شد | موسیقی ما