برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
wayne
پرفروش‌های موسیقی هفته؛
«من انسان نیستم» صدرنشین شد

موسیقی ما - آلبوم «من انسان نیستم» به خوانندگی لیل وین دو هفته پس از عرضه دیجیتالی به صورت سی‌دی توزیع و صدرنشین جدول آلبوم‌های پرفروش شد.

طبق آمار نیلسن ساونداسکن در هفته‌ای که گذشت 125 هزار نسخه از این آلبوم به فروش رفت و با 15 پله صعود و 443 درصد افزایش فروش صدرنشین شد.

این درحالی است که 110 هزار نسخه از آلبوم لیل وین که اکنون در زندان به سر می‌برد به صورت دیجیتالی به فروش رفته است.

«چارلستون، 1966» به خوانندگی داریوس راکر با فروش 101 هزار نسخه دوم شد. این دومین آلبوم این خواننده سبک کانتری است.

بیگ تایم راش، گروهی که با اجرا در تلویزیون به شهرت رسیده با آلبوم «ب.ت.ر» و فروش 67 هزار نسخه در رتبه سوم ایستاد.

گروه پری که تمامی اعضای آن از یک خانواده هستند با آلبوم «گروه پری» و فروش 53 هزار نسخه در جایگاه چهارم قرار گرفتند. گروه سه‌نفره کیمبرلی، رید و نیل پری در سبک کانتری فعالیت می‌کنند. مدیریت این گروه برعهده اسکات بورشتا است که پیشتر تایلر سوئیفت را به جامعه موسیقی معرفی کرده بود.

«بهبودی» به خوانندگی امینم با یک پله سقوط، 50 هزار نسخه فروش و چهار درصد افت فروش پنجم شد. تاکنون دو میلیون و 800 هزار نسخه از این آلبوم به فروش رفته است. کنی چزنی با آلبوم «نوشابه همینگوی» چهار پله سقوط کرد و با فروش 40 هزار نسخه ششم شد.

صوفیان استیونز با آلبوم «عصر تبلیغات» در هفته اول عرضه با فروش 36 هزار نسخه هفتم شد. این خواننده و ترانه‌سرا با آهنگ‌هایی که درمورد ایلی‌نویز و میشیگان می‌خواند شهرت دارد.

گروه زاک براون با آلبوم «آنچه می‌دهی نصیبت می‌شود» سه پله در جدول پایین آمد و با فروش 34 هزار نسخه هشتم شد. توبی کیت بزرگترین بازنده هفته بود، او که هفته پیش با آلبوم «گلوله در هفت‌تیر» صدرنشین بود با سقوط هشت پله‌ای و فروش تنها 30 هزار نسخه (58 درصد افت) نهم شد.

گروه متال «All That Remains» با پنجمین آلبوم خود به نام «چون که بسیاریم» و فروش 29 هزار نسخه در رتبه دهم ایستاد.

منبع: خبر آنلاین

تاریخ انتشار : یکشنبه 2 آبان 1389 - 00:00

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «من انسان نیستم» صدرنشین شد | موسیقی ما