برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
استوری خواننده معروف و پرطرفدار با قطعه «بی‌قرار» در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شد
امین حبیبی: برایم جالب بود که «آشر»، موسیقی من را به این شکل شنیده و منتشر کرده است
موسیقی ما «امین حبیبی» و قطعه «بی‌قرار» او طی چند ساعت گذشته یکی از مباحث داغ میان مخاطبان موسیقی بود که در اینستاگرام فعالیت دارند. چون «آشر» که یکی از خوانندگان پرطرفدار در دنیا است با این قطعه امین حبیبی یک استوری در صفحه شخصی خود منتشر کرد. این استوری به سرعت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و برای خیلی‌ها جالب بود که این خواننده با یک آهنگ ایرانی از خود فیلم گرفته و در استوری منتشر کرده است. همین موضوع بهانه‌ای شد تا گفتگویی با امین حبیبی داشته باشیم و او درباره یک حاشیه دیگر که چند وقت قبل برایش پیش آمد هم توضیحاتی را عنوان کرد:
 
*امروز در فضای اینستاگرام خبرساز شدی. داستان استوری که آشر در صفحه خودش منتشر کرد چه بود؟
حقیقتاً نمی‌دانم و داستان خاصی ندارد اما برای خودم جالب بود. امروز از طریق پیام‌های مردم متوجه شدم که آشر با آهنگ بی‌قرار استوری گذاشته است. این موضوع از این جهت برایم جالب بود که این خواننده با میزان مخاطب و افتخاراتی که در سطح دنیا دارد، موسیقی من را به این شکل شنیده و منتشر کرده است.
 
*واکنش مردم و طرفدارانت نسبت به این اتفاق چه بود؟
طی ساعات اخیر پیام‌های زیادی دریافت کرده‌ام و اینکه یک خواننده خارجی این کار را کرده برایشان جالب بوده است. موضوع جالب این است که برخی از همکاران خود من به غیرحرفه‌ای ترین شکل ممکن پیام فارسی زیر پست آشر قرار می‌دهند و از من بدگویی می‌کنند. این موضوع برایم خنده‌دار است و جای تأسف دارد.
 
*فالوئرهایت هم زیاد شده است؟
بله. روند افزایش فالوئرهای صفحات اجتماعی من هم افزایش داشته است. موضوع دیگر این است که طی چند ساعت گذشته چندین صفحه تقلبی به نام من ساخته شده است. حتی به جای من کامنت تشکر زیر پست آشر قرار دادند!
 
*در ساعات گذشته این صحبت هم در فضای مجازی مطرح شد که انتشار استوری آشر شاید به نوعی از طریق یک ایرانی که با او ارتباط دارد صورت گرفته باشد. در این زمینه اطلاع خاصی داری؟
حقیقتاً من روحم هم از این اتفاق خبر نداشت و نمی‌دانم که آشر از چه طریقی کار من را شنیده است. برای من هم شنیده شدن اثرم و لذت بردن مخاطبان مهم است حتی اگر اسم خودم را هم ندانند.
 
*قصد داری کامنتی برای او ارسال کنی؟
شاید این کار را انجام دهم. تأکید می‌کنم که تا این لحظه هیچ کامنتی در صفحه آشر ننوشته‌ام و تنها صفحه‌ای که خودم مدیریت آن را بر عهده دارم aminhabibiphoto و تنها کانال تلگرام من هم aminhabibichannel  است.
 
 
*از جدیدترین کارهایی که در دست تولید داری برای ما بگو و اینکه اثر جدیدی آماده انتشار داری؟
پیش از ایام نوروز قطعه «عاشق‌کش» را منتشر کردم و هفته گذشته اجرای آنپلاگد قطعه «بی‌قرار» را از طریق صفحه شخصی خودم در اختیار مخاطبان قرار دادم که بازخوردهای خوبی از این دو اثر گرفتم.
 
*داستان کسی که طی چند روز گذشته خودش را به عنوان خواننده قطعه «بی‌قرار» معرفی کرد چه بود؟
یکی از افراد معلوم‌الحال اینستاگرام که متأسفانه دنبال‌کنندگان زیادی هم دارد یک نفر دیگر را در صفحه خود به عنوان خواننده قطعه «بی‌قرار» معرفی کرد. جالب اینجا است که با کمال وقاحت در پستی در صفحه شخصی‌اش نوشته بود که این آهنگ را من خوانده‌ام و به امین حبیبی اجازه دادم که بازخوانی کند. این اتفاق باعث شد به صورت قانونی آن موضوع را پیگیری کنم.
 
*اتفاقاً سوال من هم این است که آن شخص دقیقاً که بود؟ سابقه خاصی در خوانندگی داشت؟
فرد شناخته شده‌ای نیست و همین را می‌توانم بگویم که من پس از سال‌ها فعالیت در عرصه موسیقی و شناخت از همه دوستان، اسم این شخص را نشنیده‌ام. کاملاً هم مشخص بود که آن فرد معلوم‌الحال در ازای دریافت پول چنین پستی را منتشر کرده و این فرد را به دروغ خواننده قطعه بی‌قرار معرفی کرده است.
 
*این اتفاق را به شکل قانونی پیگیری کرده‌ای؟
بلافاصله اقدامات لازم را انجام دادم و در حال پیگیری این مسأله از طریق مراجع قانونی هستم.
 
*من حس می‌کنم این کاراکتر آرام و بی‌حاشیه‌ای که داری باعث می‌شود تا کماکان داستان امین حبیبی‌های تقلبی ادامه داشته باشد. همانطور که در سال‌های گذشته هم چند نفر خودشان را به جای تو در شهرهای دیگر معرفی کرده بودند.
من موزیسین هستم و شومن نیستم. به تنهایی ترانه می‌نویسم و موسیقی می‌سازم و می‌خوانم و نه توانی و نه علاقه‌ای برای ورود به چنین مسائلی دارم و ترجیح می‌دهم در آرامش بیشتر کار خودم را انجام بدهم. تمام تلاش خودم را انجام داده‌ام که با این قبیل اتفاقات برخورد کنم اما تنها و بدون حمایت نمی‌توانم همیشه بجنگم. من هنرمند هستم نه گلادیاتور! زمانی که رسانه خاصی از من حمایت نمی‌کند یا بزرگترین سایت‌های موسیقی ایران آهنگ‌هایم را منتشر نمی‌کنند طبیعی است که کارهایم به شکل دیگری به گوش به مردم برسد. اما به هرحال خیلی خوشحال هستم که آهنگ‌های من ده‌ها برابر معروف‌تر از خودم هستند. برایم مهم است که حتی اگر مردم من را نمی‌شناسند از آثارم لذت ببرند. می‌دانم از لحاظ بیزنسی اشتباه می‌کنم چون بیزنس‌من نیستم اما ایمان دارم که رفتار هنرمندانه‌ای که باید داشته باشم را رعایت می‌کنم. با تمام عشق و وجودم کارم را انجام می‌دهم و هزار سال هم اگر بگذرد محال است به کسی پول بدهم تا با آهنگم برقصد و خودم را معروف کنم. دوست دارم کسی اگر با آهنگ‌های من پستی در اینستاگرام منتشر می‌کند با صمیم قلب باشد نه اینکه به آنها پول داده باشم. با وجود همه این اتفاقات و عدم حمایت‌ها باز هم با جان و دل به راه خودم ادامه می‌دهم. برخی از سایت‌های به اصطلاح حامی موسیقی طوری رفتار می‌کنند که انگار من بچه سرراهی موسیقی هستم که این موضوع را نه تنها من را اذیت نمی‌کند بلکه باعث افتخارم است که آنقدر سالم کار کردم و وارد هیچ مافیایی نشدم.
 
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - 18:43

برچسب ها:

دیدگاه‌ها

سه شنبه 21 فروردین 1397 - 22:51

صدای بسیار زیبایی داره. امیدوارم بهتر ازش بهره ببره
مثل کار بی قرار

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 00:56

بنده یه مخاطبم ک حساسیت زیادی به گوشم دارم و هرموسیقی رو گوش نمیدم
اقای حبیبی به یونیک بودن صداشون و ازادی عملی که در ملودی اهنگا دارن میتونن به جایگاهی عالیوو موندگار تو موسیقی ما برسند.درسته شعری ک خود خواننده بگه از لحاظ ملودی و احساسی خیلی راحتتر و ازاد تر هستش ،اما معمولا شعر نیستش و نثر روان از حرف های تکراری از بقیه ترانه های تکراری هستش!کار خاص با افراد خاص شکل میگیره.از لحاظ ملودی خوبه ترانه هاتون.از لحاظ شعر جا برای بهتر شدن داره.و اما تنظیم ها فقط تمیز هستش!هیچ اتفاق خاصی تو تنظیم ها نیس.
امیدوارم شاعر و تنظیمی ک مناسب کارهاتون هست و میتونه گروه خوبی تشکیل بده رو پیدا کنید.خوشحالم که وقت گذاشنمو نظرمو گفتم
با ارزوی قلبی موفقیت واسه شما اقای حبیبی

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

واقعا هنرمنده امین حبیبی

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

عااااالی بود استوری آشر

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

امین حبیبی کارش درسته?

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

عشق منی???

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

واقعا عجیب و جالب بود...

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

مردم همیشه در صحنه ایران دوباره رفتن زیر آخرین پست آشر دارن هنر نمایی میکنن ، واقعا همه مردم ایران خوشحال و خرسندن . نمیدونم کی میخوایم دست از این جهان سومی بودن ورداریم

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

چه خبر شد ، باز ابرو مونو بردن?

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

کاری به هنر امین حبیبی ندارم،سو تفاهم نشه اما سلبریتی های خارجی هم فهمیدن ایرانی جماعت برا لایک و کامنتو فالو کردن چیزی کم نمیذاره یکی یکی دارن سوژه دست ایرانیا میدن?

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

#امین_حبیبی عالیه❤

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

اهنگش خيلي قشنگ بود

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

به این میگن تهاجم فرهنگی ایران به آمریکا ?

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

آخییی.این آهنگ اینقدررر قشنگه که همه از شنیدنش لذت میبرن.???

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

خیلی جالب بود کار آشر

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

واسه بازدیدِ سایتتون که الان این استوری خبرساز شده مگه برید سراغ مصاحبه با امین حبیبی این گلادیاتور گفتن با شما هم بوده نه اهنگاشو پخش میکنید نه خبری ازش میذارید مگر اینکه سوژه بیاد دستتون???

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

مرده مرددددد امیینننن حبیبی عشقهههه ????

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

اين اهنگ محشره و متاسفانه يه جو كثيفي راه انداختين كه همه بايد اشوان و مهدي يراحي و شجريان گوش بدن،امثال امين حبيبي پويا بياتي و خراطاها هموز از خيلي ها پر طرفدارتر هستن البته در دنياي واقعي،سال گذشته هم يه خواننده انگليسي اين كار رو كاور كرد.ولي اينجا ايراني ها ريختن زير پيج اين رپر و امين حبيبي رو مسخره كردن

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

نوع نگاه آشر و افسوسش جالبه

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

امین عشقه

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

من عاشق امین حبیبی هستم امین جان تبریک امیدوارم پرکاربشی❤❤❤❤❤

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

امین حبیبی... همایون... یادش بخیر.

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

از ماست که بر ماست ؛ امین جان‌ من به شخصه دوست دارم

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

واقعا نفهمیدین چون اورتوره اشرو بلند کرده بوده گذاشته و اه میکشه که سرقت به این تابلوعی کرده ازم،؟!

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 08:40

دم امین حبیبی گرم فقط باید الان به بعد بیشتر دقت کنه که دارن میبرنش تو حاشیه

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 09:47

امین حبیبی???

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 15:07

درود و خسته نباشید خدمت آقای امین حبیبی عزیز
ترانه سرا، آهنگساز، خواننده و تنظیم کننده بسیار عالی و دوست داشتنی
کارهای شما واقعن زیبا هستن و من همیشه با گوش دادن به اونها لذت میبرم و خاطره بازی میکنم
امیدوارم باز هم بخوانید و بسازید و بسرایید و ما هم استفاده ببریم.
از موسیقی ما هم خواهشمند هستم از آقای حسین سروش و سعید پورسعید عزیز خبر بگیرند
با سپااااااااااااااس فراوااااااااااااااااااان

جمعه 24 فروردین 1397 - 16:14

با سلام
آقای انریکو راوانلی و مت میسون موزیسین های اروپایی به این اثر علاقمند شدند
از طریق این موزیسین ها آهنگ به آشر رسیده
این اثر به زودی در سایتهای معتبر موزیک خارجی پخش خواهد شد البته با کسب اجازه قبلی ار آقای حبیبی این اقدام انجام خواهد شد
با تشکر

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود امین حبیبی: برایم جالب بود که «آشر»، موسیقی من را به این شکل شنیده و منتشر کرده است | موسیقی ما