برنامه یاد بعضی نفرات
 
طی یک نامه
موسیقی راک تا اطلاع ثانوی در برج آزادی تعطیل شد
موسیقی ما - در حالی‌که تنها یک روز به اجرای گروه «دگردیس» به سرپرستی فرشاد رمضانی در برج آزادی مانده، هنوز بلیت‌فروشی کنسرتش باز نشده است. با پیگیری خبرنگار «سایت موسیقی ما» مشخص شد که این موضوع صرفاً معطوف به فرشاد رمضانی نیست و طی نامه‌ای قرار است تا اطلاع ثانوی، اجرای موسیقی راک در برج آزادی تعطیل شود.
 
فرشاد رمضانی قرار بود در قالب برنامه‌ای که شامل چندین شب اجرای گروه‌های مستقل می‌شد، در برج آزادی که این سال‌ها تبدیل به مأمنی برای گروه‌های راک شده بود روی صحنه برود که به این ترتیب کنسرتش با وجود تمرین‌های چند ماهه و اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، لغو شد.
 
رمضانی می‌گوید رفتارهای خارج از عرف گروه‌ها و هواداران دیگری که با نام موسیقی راک در برج آزادی اجرا داشتند عامل این تصمیم بوده است. اتفاقی که باعث شد دودش در چشم گروه‌های راک برود. به این ترتیب کنسرت هنرمندانی چون هومن اژدری، گروه «بادزنگ» و «کانال» هم با وجود اخذ مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آغاز پروسه بلیت‌فروشی لغو شده است.
 
خبرنگار سایت «موسیقی ما» با پیگیری این موضوع، اطلاعات تکمیلی را به اطلاع مخاطبان خواهد رساند.
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 19 آذر 1397 - 17:55

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود موسیقی راک تا اطلاع ثانوی در برج آزادی تعطیل شد | موسیقی ما