برنامه یاد بعضی نفرات
 
در اطلاعیه صندوق اعتباری هنر اعلام شد
واریز حق بیمه سه ماه اول هنرمندان به حساب سازمان تأمین اجتماعی
موسیقی ما - صندوق اعتباری هنر با صدور اطلاعیه‌ای از واریز حق بیمه سه ماه اول سال ۱۳۹۹ هنرمندان تحت پوشش خود به حساب سازمان تأمین اجتماعی خبر داد.

متن اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره بیمه تأمین اجتماعی اعضای خود به شرح زیر است:

«به اطلاع اعضا محترم صندوق اعتباری هنر می‌رساند:

۱. ضمن قدردانی از اعضایی که به فراخوان‌های قبلی صندوق اعتماد داشته و هیچ اقدامی (اعم از اخذ فیش و یا پرداخت حق بیمه) نکردند، حق بیمه و سرانه درمان فروردین، اردیبهشت و خرداد آنها از سوی صندوق مستقیماً به حساب سازمان تامین اجتماعی، واریز می‌شود.

۲. آن دسته از اعضایی که  مبادرت به دریافت فیش پرداخت از سازمان تأمین اجتماعی نموده اما وجهی بابت سهم بیمه خود (به حساب سازمان) پرداخت نکرده‌اند (این امر باعث شده تا صرفاً با همان فیش پرداخت حق بیمه امکان‌پذیر باشد) باید برابر مبلغ درج شده در فیش دریافتی (که متناسب با ماه‌های تعیین شده از سوی بیمه شده متفاوت است) نسبت به پرداخت مستقیم به حساب آن سازمان (در مهلت قانونی) اقدام نمایند. مقرر شد تا به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تامین اجتماعی، صندوق نسبت به استرداد حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال به این دسته از اعضا اقدام نماید.

۳. آن گروه از اعضایی که علی‌رغم اطلاع رسانی های مکرر، مبادرت به پرداخت سهم بیمه خود به حساب سازمان نموده‌اند، برابر مصوبه هیئت مدیره مقرر شد به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تأمین اجتماعی، وجه پرداختی آن‌ها (حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال) در ماه‌های آتی به حساب شبا اعلامی از سوی عضو (که در سامانه عضویت صندوق اعلام و ثبت شده است) و یا از طریق هنر کارت اختصاصی عضو (که بزودی برای آنها ارسال خواهد شد) مسترد شود.

۴. از آنجایی ‌که پرداخت حق بیمه سهم عضو (توسط صندوق) مختص سه ماهه اول سال جاری می‌باشد لذا از ابتدای تیرماه، دریافت برگ پرداخت حق بیمه و واریز آن به حساب سازمان ( توسط بیمه شده) به روال عادی برگشته و بیمه شده موظف به پرداخت سهم خود در موعد قانونی اعلام شده است.

با هماهنگی سازمان تامین اجتماعی، مقرر شد از روز شنبه، ۲۴ خردادماه دفترچه بیمه درمانی اعضای صندوق اعتباری هنر تا پایان مرداد امسال تمدید شود.»

تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 خرداد 1399 - 12:36

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.



دانلود واریز حق بیمه سه ماه اول هنرمندان به حساب سازمان تأمین اجتماعی | موسیقی ما