برنامه یاد بعضی نفرات
 
در ميان استقبال مخاطبان؛
«كماكان» آلبوم جديد خود را روى صحنه برد
موسیقی ما - «کماکان» دیگر گروهى بود که در آخرین روز از «هفته موسیقى تلفیقى تهران»، در میان استقبال مخاطبانش، آثار خود را اجرا کرد.
 
به گزارش «موسیقى ما»، کماکان به خوانندگى مهدى ساکى که با چندین اجراى زنده بین مخاطبان شناخته شد، سال گذشته اولین آلبوم رسمى خود را منتشر کرد. این آلبوم که موسیقى خود را از جنوب وام مى گیرد، با نظارت هنرى ماکان اشگوارى توسط نشر نوفه منتشر شد که توانست تبدیل به یکى از موفق ترین آلبوم هاى ژانر تلفیقى شود و با مورد استقبال قرار گرفتن مخاطبان، به فروش ویژه اى در این ژانر دست پیدا کند.
 
«کماکان» بعد از اجراهایى که در سه سال گذشته با تعداد زیادى نوازنده روى صحنه برده بود، این بار به یک اجراى مینیمال با نوازنده هایى چون ابراهیم علوى (عود و گیتار باس)، مهرداد علیزاده (پرکاشن)، مهدى ساکى (خواننده) و سردار سرمست (پیانو) رسیده بود که شامل منتخبى از قطعات آلبوم اول با تنظیم مجدد گروه و همچنین آلبوم دوم با تنظیم هاى سردار سرمست بود. آلبومى که امسال قرار است با سرپرستى و تنظیم هاى سردار سرمست، خوانندگى مهدى ساکى و تهیه کنندگى احسان رسول اف، منتشر شود.
 
علاوه بر آن، قطعه «لبخند» از ابراهیم منصفى؛ هنرمند محبوب جنوب هم با تنظیم جدیدى اجرا شد.
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : جمعه 31 اردیبهشت 1395 - 12:44

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «كماكان» آلبوم جديد خود را روى صحنه برد | موسیقی ما