برنامه یاد بعضی نفرات
 
فرهنگستان هنر برای تسریع در واکسیناسیون بیانیه داد
امانِ همگان گرفته شده است
موسیقی ما- فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران درباره تسریع روند واکسیناسیون در موج پنجم کرونا بیانیه‌ای صادر کرد.
 
 متن بیانیه فرهنگستان هنر برای تسریع واکسیناسیون عمومی به شرح زیر است:
 
«هو الشافی
 
این روزها و ماه‌ها، هماره انبوه خبرهای ناگوار ابتلای مردم عزیز و هنرمندان گرامی به بیماری کرونا، نوع دسترسی به بیمارستان‌ها و داروها، امان را از همگان گرفته است. نه‌تنها همه کارهای هنری هنرمندان به مدت مدیدی به تعطیلی کشیده شده و این قشر مرجع را دچار آسیب‌های متعددی ساخته است، بلکه هر روز تعدادی از هنرمندانی که زیبایی‌شناسی این فرهنگ را پاسداری می‌کنند، از میان‌مان می‌روند و آسمانی می‌شوند. فهرست هنرمندان درگذشته بسیار طویل است و هر آن افزوده می‌شود؛ در میان آنها می‌توان از سینایی‌ها، پرتوی‌ها، عالمی‌ها، پورحسینی‌ها، اکبری‌ها، سلیمانی‌ها و ده‌ها و صدها نفری یاد کرد که فقدانشان جبران‌ناپذیر و تأثر برانگیز است.
 
ضمن ارج نهادن به خدمات بی‌دریغ و تلاش‌های بی‌بدیل پزشکان و پرستاران و سایر کادر درمان، که ایثارگرانه در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاده‌اند، هنرمندان نسبت به چگونگی مدیریت کرونا در ستاد مرتبط و به‌ویژه مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتقادها دارند.
 
امید است در آستانه تشکیل دولت جدید و با عنایت حضرت حق تعالی، هرچه زودتر با دوراندیشی و زمان‌سنجی، درایت و عقلانیت، تخصص و همفکری، همچنین هم‌افزایی همه دستگاه‌ها، شاهد تسریع در واکسیناسیون عمومی و کم شدن شرّ این ویروس منحوس از سر مردم عزیز و هنرمندان گرانمایه کشور باشیم.»
تاریخ انتشار : شنبه 23 مرداد 1400 - 15:44

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود امانِ همگان گرفته شده است | موسیقی ما